آرشیو
دوشنبه 17 اسفند 1383
The Date

خوب تا الان چند تا نشست وبلاگی داشتیم که خیلی از دوستان لطف کردند و اومدند. توی این چند تا نشست همدیگه رو دیدیم و شناختیم. حرف‌های زیادی زدیم، باهم دوست شدیم و ...  خوبی وبلاگ به اینه که هر چی دلت می‌خواد می تونی بنویسی. دیگران هم تو رو از روی وبلاگت و حرفهات میشناسند. جالبه بخوای کسی رو ببینی که وبلاگش رو خوندی و تا حدودی شخصیتش رو شناختی و براش کامنت گذاشتی...
لازمه چند تا نکته رو بگم
اول اینکه قرار وبلاگی با قرار چت فرق داره. اینو برای اون دسته از عزیزانی گفتم که برای اولین باره که می خواند توی قرار اینترنتی شرکت کنند. خوب چت فضای کاملا متفاوتی داره و بحثش جداست. اما وقتی حرف از وبلاگ می زنیم یعنی یه سری قوانین و مقرراتی هست که باید رعایت بشه. قراره که توی یه فضای دوستانه و سالم، بشینیم و کاملا محترمانه باهم صحبت کنیم. خانم‌ها هم خیالشون راحت باشه همتون دعوتید. اکثر بچه‌هایی که وبلاگ می نویسند یا دانشجو هستند یا شاغل ... پس همه شبیه به هم هستیم و زبون همدیگه رو می فهمیم.
از همه دوستان وبلاگ نویسی که بندری هستند یا توی بندر تشریف دارند دعوت می کنیم که توی نشست وبلاگ نویسان هرمزگان شرکت کنند. این بزرگترین نشستیه که تا الان داشتیم چون خیلی از دوستان تا الان اعلام آمادگی کردند.
ساعت ۵.۵ بعد از ظهر جمعه ۲۱ اسفند، توی محوطه باز هتل هرمز، منتظر همه هستیم.

 


تعداد بازدیدکنندگان : 316813


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان