آرشیو
پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1384
Need for Speech Underground II

عکس اول : خاتمی و پشت سر او رئیس جمهور ایرانی الاصل اسرائیل. می گند آخرین معجزه پاپ این بود که همه دشمن های دنیا رو توی تشییع جنازه اش دور هم جمع کرد. عکس دوم هم خاتمی رو در چند قدمی جرج بوش به تصویر کشیده.


خیلی دوست داشتم که اینجا رو به فتوبلاگ تبدیل کنم، اما با نوشتن خیلی راحت ترم. هرچند فتوبلاگ بندری داریم و انصافا کارشون هم خوبه، البته تازگی بیشتر وبلاگهای بندری میل به فتوبلاگ شدن پیدا کردند. حالا ما هم سعی می کنیم یه وقت هایی بزنیم به جاده خاکی !

مسابقه بهترین فتوبلاگهای دنیا برگزار شد و بعد از رای گیری، دو عکاس ایرانی، آرش آشوری نیا در بخش آفریقا و خاورمیانه و سام جوانروج از کانادا در بخش عکاسی خیابانی و بهترین فتوبلاگ سال رتبه اول رو کسب کردند. خبر کامل در سایت عکاسی.  آدم با دیدن این جور چیزا به زندگی امیدوار میشه !

از وقتی وبلاگ سام رو دیدم هر روز بهش سر می زنم، انصافا عکسهای عالی می گیره. تبریک به همه عکاسان ایرانی !

.................................................................

حدود یکماه پیش یکی این نامه کذایی رو از یاهو مسنجر برام فرستاد و گفته بود که Send to All کنید. من جدی نگرفتم و گفتم اینم یه علف دیگه بین این همه علف هرز که هر روز توی این مملکت سبز میشه ! حالا همون علف هرز شده یه درخت غول آسا که ریشه اش الان توی اهوازه و شاخه هاش هم بدجوری توی چشم مسئولین و بقیه مردم فرو رفته. سیصد نفر یا بیشتر تا الان دستگیر شدند و یه جا توی یکی از این سایتهای افراطی هم اسم ده دوازده نفر _ من جمله یه پسر نوجوان _ به عنوان شهید نوشته شده !

خبر بی بی سی در مورد درگیری ها.

خبر ایرنا در مورد درگیری ها.

خبر ایسنا با جزئیات بیشتر.

بعضی ها هم گویا قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند که سردسته شون هم سایت الجزیره است !

خلاصه هر وقت توی ایران ما نزدیک انتخابات میشه ( هر انتخاباتی)، یه اتفاق عجیب و غریب میافته و همه عالم و آدم می فهمند و اصلا به همین خاطره که ما جماعت ایرانی این همه معروف ( تابلو) هستیم! تازه، توی همین چند روز قبل از انتخابات هر کی برای خودش یه مرکز نظر سنجی راه می ندازه و هدفشون هم نشون دادن واقعیت ها به مردمه ! اما نمیدونم این واقعیت ها چرا بعضی مواقع یه خورده، فقط یه خورده باهم فرق می کنند؟ مثلا یه جا اعلام می کنه که هشتاد درصد مردم ایران در انتخابات شرکت می کنند و یه جای دیگه هم میگه شصت درصد مردم نسبت به انتخابات ریاست جمهوری 84 دید مثبتی ندارند ! و ما کماکان دنبال پرتقال فروش هستیم ...

...................................................................

وبلاگ زیبازیست تنها وبلاگ تخصصی و چند جانبه محیط زیست استان هرمزگان، بعد از گذشت حدود دو ماه از افتتاح دات کام شد و این اتفاق خوبیه توی دنیای آی تی بندرعباس سیتی. همه مقاله های چاپ شده به روز هستند و طوری نوشته شدند که همه از خوندنشون لذت ببرند. چند تا مقاله هم از خود اساتید دانشگاه آزاد چاپ شده. این هم آدرس، حتما سر بزنید :

www.zibazist.com

....................................................................

راستی ... بندرعباس سیتی هم دات کام شد :  www.bandarabbascity.com


تعداد بازدیدکنندگان : 316813


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان