X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آرشیو
جمعه 15 مهر 1384
The Doric Coin

این روزها شاید پیشنهاد های زیادی از طرف شبکه های کسب درآمد هرمی و ستاره ای بهتون شده باشه. معروفترینشون هم گلد کوئیست بود که الان دیگه پرونده اش توی ایران تقریبا بسته شده.

خوب اگه با شخص متخصصی در امور اقتصادی مشورت کنید قطعا بهتون خواهد گفت که کل روال این کار، کاملا قانونی و منطقی هست (به غیر از شرکت هایی که با قصد کلاهبرداری دست به این کار می زنند) و قطعا هیچ کس این وسط ضرر نمی کنه مگه اینکه طرف آخرین فرد در این شبکه یا به عبارتی در قاعده این هرم باشه! نمی خوام اینجا آموزش راه بندازم چون همتون کم و بیش با نحوه این نوع کمپانی ها آشنایی دارید.

گلد کوئیست یه کمپانی خیلی معتبر بود و هست. اما چرا جلوش گرفته شد؟ به دو دلیل خیلی پیش پا افتاده اقتصادی! یکی عدم پرداخت مالیات در قبال اجناسی که وارد می کنه و دیگری هم خروج ارز از کشور.

دولت ایران به پرداخت مالیات اجناسی که گلدکوئیست به طور قانونی وارد می کرد تاکید کرد، اما حماقت این کمپانی وقتی بود که به جای قانونی حل کردن این مسئله، شروع کرد اجناس خودش رو به طور قاقچاق وارد کشور کردن. اونجا بود که بهانه دست گمرک ایران اومد و جلوش گرفته شد. بعد هم صدا و سیمای ایران که قربونش برم بلافاصله یک کلاغ چهل کلاغ کرد و اونجا بود که همه فکر کردند قضیه کلاهبرداریه!

خوب طبیعیه دولتی مثل ایران که با سیاست حمایت از تولید کنندگان داخلی خودش رو به آب و آتیش می زنه تا یه لنگه دمپایی از کشور صادر کنه و به جاش ارز وارد کنه، و از طرفی با فروش نفت، کمبودهای تحریم اقتصادی شیطان بزرگ!! رو جبران کنه، اونقوقت با مواجه شدن با همچین کمپانی هایی که هزاران دلار رو فقط از طریق یک نفر به راحتی از کشور خارج می کنه، سعی در بر اندازی اونها داشته باشه. اصلا این قصه سر دراز دارد!

اصلا بیاید این مسئله رو از طریق روانشناسی بررسی کنیم که چرا امثال این شرکت ها بین ملت دانشجو بیشتر رواج پیدا کرده؟ اونم توی ایران؟

یک کارمند بانک می گفت در هفته دست کم دو یا سه بخش نامه از مقامات بالا می رسه که از هر گونه نقل و انتقالات مالی برای کمپانی های مشابه جلوگیری کنید. و از طرفی بعد از قضیه گلد کوئیست، قراره در مجلس طرح هایی تصویب بشه و به قول معروف آب پاکی رو روی دست همه ما بریزند!

این هم آدرس دو کمپانی معتبر که نماینده هایی هم در دانشگاه آزاد خودمون دارند! فقط توصیه می کنم هر کاری می کنید با اراده انجام بدید تا هم خودتون یه چیزی گیرتون بیاد هم بقیه. و البته سریعتر!

http://www.empowerism.com

http://www.goldbiz.com

در هر حال این مطلب فقط دیدگاه خودم بود و به معنای تبلیغ یا تخریب هیچ کدوم از این شرکت ها نیست.

اما پیشنهاد همه کارشناسان اقتصادی به شما:

واقعا به فکر کسب درآمد هستید؟ چرا به بازار بورس فکر نمی کنید؟ چه راهی سالم تر و راحت تر و امن تر و در عین حال هیجان انگیز تر بورس؟ گفتم بورس... کسی می دونه تابلوی بورس بندرعباس کی به بهره برداری می رسه؟

پیشنهاد خود من :

تا حالا چیزی در مورد  فارکس بانک. شنیدید؟ فکر کنم بدونید کار یه دلال ارز چیه. از بانک یا هر جای دیگه ای ارز خریداری می کنه و توی جیبش نگه می داره و هر وقت ارز مقداری گرونتر شد می فروشه و سود می کنه! به همین راحتی! شما هم توی این بانک با پونصد هزار تومن حسابی باز می کنید و بانک هم به مقدار یک میلیون تومان بهتون وام می ده. بعد با یک و نیم میلیون پولی که دارید، از طریق اینترنت و با چند کلیک ارز می خرید و از همون طریق هم می فروشید و سودش هم مستقیما به حسابتون واریز میشه. هر وقت هم خواستید می تونید اصل پولتون رو پس بگیرید. و این قطعا مستلزم اینه که بدونید چه زمانی ارز گرونه و کی ارزون میشه. یه همین راحتی. چند تا لینک در مورد این نوع تجارت :

وبلاگ فارکس بانک

این هم آموزش کامل

برای اطلاعات بیشتر و برای اینکه فکر نکنید من هم می خوام کلاهبردای کنم برید روزنامه اقتصاد نوین هر روز رو بخونید که یک ستون جدا در همین مورد داره. راستی، کسی پونصد هزار تومن پول داره به من قرض بده ؟!!! زود بهش بر می گردونم!

......................................................................

بد جوری رفتیم توی مد اقتصاد و پول! خرده نگیرید که تو دیگه چرا و از این صوبتا. حکایت اون جمله است که مرد می خواهد زندگی را در نوردد! عجب حکایتی داریم ما با این کامنتها! پست قبلی فقط یه متن ترجمه شده بود که توی یکی از کلاسهای ترجمه روش کار کردیم و به نظرم جالب اومد و گذاشتمش توی وبلاگ. هیچ ربطی هم به مرد سالاری و فمینسم و حق و حقوق پایمال شده بعضی ها توی ایران نداشت. خوب اگه کسی متن مشابهی در مورد زنان داره بیاره، ما با آغوش باز استقبال می کنیم!


تعداد بازدیدکنندگان : 316847


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان