X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آرشیو
پنج‌شنبه 12 آبان 1384
Overshadow

ویرایش شده : لینک خبر در سایت خبرگذاری ایرنا. چهار نفر تیر خوردند و یک نفر کشته و هنوز بعضی ها خیال می کنند شایعه است! چه شایعه جالبی !

البته خبر کشته شدن پلیس ها در چهار راه گفتگوی تمدن ها رو ندیدم. شاید پخش نشدن این خبر دلیل خاصی داشته.

.................................................................

نمی دونم خبرهای جدید چقدر و با چه کیفیتی به گوشتون می رسه. خبری که من شنیدم این بود: امروز صبح گشت ویژه پلیس در تعقیب یک پژو بوده، تا به چهار راه گفتگوی تمدن ها می رسند. ماشین پژو هم می ایسته و سرنشین یا سرنشینان بیرون میاند و با اسلحه ماشین پلیس رو به رگبار می بندند و پلیس ها هم کشته می شند و ...

روز قبل هم یک درگیری مسلحانه روبروی سازمان منطقه ای آب در گلشهر به وقوع پیوست که یکی از شهروندان هم که یک جوون بیست و چند ساله بوده در حین تیر اندازی بین پلیس ها و اشرار به علت اصابت تیر کشته، یا به قول نیروی انتظامی شهید شد.

خبر قتل های زنجیره ای اخیر در محلات بندرعباس به گوشتون خورده؟ زیبا شهر رو می گم. زیبا شهر محله خلوتیه. چند روزیه که قتل های متوالی _ اینطور که به نظر میاد سازمان یافته هستند _ در شهر اتفاق میافته. من هیچ حدسی نمی تونم بزنم، قاچاقچیان مواد مخدر، جاسوسان، چه می دونم اراذل و اوباش ...  امشب هم که یه سری بیرون رفته بودم، توی جاده های خلوت همه ماشین های پژو رو نگه می داشتند و با دقت بازرسی می کردند...

پیشتر هم از این اتفاقات داشتیم، همین چند ماه پیش اگه خاطرتون باشه چند روز پشت سر هم درگیریهایی توی چهار راه نخل ناخدا و اخیابان دانشگاه بود که به کشته شدن چند پلیس و اشرار منتهی شد. همه می گند اشرار ما هم می گیم! حالا خدا می دونه کی هستند. اینها مهم نیست ... مهم اینه که امروز صبح یه شهروند بی گناه این وسط کشته شده.

قصد شایعه پراکنی و تشویش اذهان عمومی رو ندارم، فقط حوادثی رو که دور و برم اتفاق میافته اینجا می نویسم تا بقیه هم بدونند که ما توی چه شرایطی زندگی می کنیم. اگر کسی از جزئیات خبر داره لطفا توضیح بده.

.............................................................................

وقتی شنیدم یه جوون بی گناه توی این درگیری ها کشته شده، یاد یه قضیه دیگه افتادم. حدود دو سال پیش (کمتر یا بیشتر)، موقع مراسم بسیار پسندیده موتور گیری بوده که یه جوون از دست پلیس فرار می کنه. پلیس هم با ماشین اون جوون رو تعقیب می کنه و ...

یکی از دوستان صمیمی من که از نزدیک شاهد ماجرا بود می گفت : من اولین نفری بودم که صحنه رو دیدم. وقتی رسیدم دیدم جنازه غرق به خون پسره روی زمین افتاده و پلیس ها هم کشوندنش توی ماشین و بردنش. می گفتند تیر خورده. اون جوون فوت کرد اما آخرش نفهمیدیم قضیه چی بوده. گویا نیروی انتظامی تیر خوردن جوون رو تکذیب کرد.

چند وقت پیش بود که از اطلاعات اومده بودند دانشگاه ما دنبال این رفیقمون می گشتند چون تنها شاهد حادثه بود. اما اون خودش رو آفتابی نکرد.

منتظریم ببینیم این قضیه و قضایای مرتبط! کی و به کجا ختم میشه ...
.............................................................................................

امیر عزیز، زحمت کشیده و یه گزارش کامل از وضعیت شهر و خیابان ها تهیه کرده. حیفم اومد اشاره ای بهش نکنم. قضیه فرهنگ سرا یادتون هست دوستان؟ خوب ما از این وضع خسته شدیم. همه خسته شدند. من اولین پستم رو در این مورد به زودی می نویسم. اجباری نیست، اما اگه همچین مسئله ای براتون اهمیت داره چند سطری رو در مورد وضعیت شهر و خواسته هاتون و یا ایده هایی که دارید بنویسید. شاید یه روزی گذر مسئولین به این طرفها بیافته و درد دل ما و شما رو بخونند.


تعداد بازدیدکنندگان : 316847


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان