آرشیو
شنبه 10 دی 1384
برویم سر اصل مطلب

سوال این است : آیا وبلاگ در جهت دهی افکار خواننده تاثیری دارد؟

اصل مطلب 1: بعد از ورود وبلاگ به زندگی ایرانیها خیلی ها به نوشتن روی آوردند، و خیلی چیزها را نوشتند، و خیلی اتفاق ها افتاد. پس وبلاگ و افکار نویسنده آن بر روی خوانندگان بی تاثیر نیست. با داشتن وبلاگ شما صاحب یک تریبون شخصی در دنیا خواهید شد! تریبونی که بدون کمترین محدودیت می توانید در مورد همه چیز و همه کس بنویسید ( با فاکتور گرفتن از چند مورد استثناء ).

اصل مطلب 2 : همه شما ممکن است وبلاگ نویس حرفه ای باشید یا حداقل وبلاگ های زیادی را خوانده باشید. چرا بعضی ها بعد از گذشتن مدتی از وبلاگ نوشتن دست کشیده و رسما خداحافظی می کنند؟ چرا بعضی مواقع همه وبلاگ نویسان احساس می کنند که دیگر مطلبی برای نوشتن ندارند؟ یا اصطلاحا به بن بست می رسند؟

اصل مطلب 3 : خوب من فکر می کنم مهمترین عامل در وبلاگ ارتباط است و وقتی نویسنده به این نتیجه می رسد که این ارتباط به دلایلی کمرنگ شده و یا دیگر وجود ندارد همان بن بست به وجود می آید. وبلاگ در جامعه امروزی یک پدیده انکار ناپذیر است. وبلاگ تازه اول راه است و راه طولانی در پیش دارد. شاید مدتها بگذرد و ظاهر آن عوض شده و رنگ و بوی دیگری بگیرد، اما دو عنصر ثابت آن یعنی نویسنده و خواننده تا ابد باقی خواهد ماند و البته در این بین وبلاگ های بی شماری به دنیا آمده و می میرند، اما بعضی ها همچنان می تازند! چرا و چگونه؟

سوال را اصلاح می کنم:

تاثیر وبلاگ در جهت دهی افکار خوانندگان و در کل اجتماع چگونه و چقدر است؟

جواب ها:

1-      کامیرا : به نظر من تا وقتی این تاثیر در عملکرد و زندگی ما در اجتماع نمود پیدا نکنه، میشه گفت هیچ تاثیری در کار نبوده.

2-      جواب شما : ...


تعداد بازدیدکنندگان : 316813


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان