آرشیو
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386
انجمن وبلاگ نویسان هرمزگان

دوست عزیزم، سید جلال، در این پست وبلاگش پیشنهادی مبنی بر تشکیل انجمن وبلاگ نویسان هرمزگانی را داده است. تبریک می گویم به ذهن خلاقش و تقدیر از وقتی که تصمیم گرفته است برای این کار کنار بگذارد.

شخصا طوری بار آمده ام که از گذشته جز تجربه هایش، چیزی را به خاطر نمی آورم. به همین خاطر دلیلی نمی بینم در مورد فعالیت بچه های نسل اول وبلاگ نویس! در بندرعباس و دلیل تشکیل نشدن همچین انجمنی در چهار سال پیش حرفی بزنم.

مهم الان است، بله همین الان که تو دوست عزیز وبلاگ نویس در حال خواندن این نوشته هستی، در هر سن و سال و جنسیتی، و در شغل و موقعیتی. مهم الان است که تعداد وبلاگ نویسان خوب، آنقدر زیاد شده است که به قول سیاورشن عزیز بتوانند روی پای خودشان بایستند! زمانی بود که آرزو داشتیم تعداد زیادی در بندرعباس و شهرهای دیگر به وبلاگ نویسی روی آورند و شروع به نوشتن کنند تا بتوانند لاقل از این طریق هم که شده کمکی به ارتقای سطح دانش و فرهنگ جامعه بومی هرمزگان بکنند. حالا که چرخی در وبلاگ های هرمزگانی می زنم و لینک هرمزگانی ها در گوشه همه شان می بینم، و پست های یکی پس از دیگری که در قالب های تماما حرفه ای به روز می شوند، می بینم که مدتها است آرزویم برآورده شده است!

چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم؟ خانه اش ویران!

هدف: تشکیل یک نهاد دوستانه به نام انجمن وبلاگ نویسان هرمزگان، اتحاد.

اعضا: تمامی وبلاگ نویسان هرمزگانی.

مدت زمان تشکیل اولین جلسه غیر رسمی و همگانی: بستگی به شرایط و نظر تک تک وبلاگ نویسان دارد.

زمان و مکان: توافقی!

پس از این لحظه، رسما از تمامی وبلاگ نویسان هرمزگانی دعوت می شود که در صورت تمایل به تشکیل همچین انجمنی و  تمایل به حضور در آن، همین جا در قسمت نظرات، پیشنهادات نهایی و توانایی های خود را بنویسند. گفتم پیشنهاد نهایی چون یکبار تقریبا همه دوستان در وبلاگ کلگر نظرات خود را نوشته اند. لطفا لینک این فراخوان را یا در وبلاگ خود بگذارید یا برای همه بفرستید. شاید هنوز وبلاگ نویسانی باشند که به تنهایی در حال نوشتن هستند و از وجود همچین گروهی اطلاع نداشته باشند!

جای ناصر عبدالهی خالی! شاید اگر بود الان وبلاگ می نوشت...

..............................................

یک دو سه ... آزمایش می کنیم....

شروع.

 


تعداد بازدیدکنندگان : 316813


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان