X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آرشیو
سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1386
نشست وبلاگی و جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت

خوشبختانه اولین نشست وبلاگ نویسان هرمزگانی برگزار شد و متاسفانه علی رغم اشتیاق شدیدم برای شرکت در این نشست به دلیل اینکه در بندرعباس حضور نداشتم نتوانستم به جمع دوستانی که در آنجا بودند بپیوندم.

- نمی دانم چه فرد یا افرادی هماهنگی های لازم برای انجام این نشست را انجام دادند، من از همین جا از وقت و تلاشی که این دوستان عزیز برای این کار کنار گذاشتند تشکر می کنم. اما ای کاش حداقل از یک هفته قبل اطلاع رسانی انجام می شد و دوستان بیشتری در جریان قرار می گرفتند. گزارش مفصل سیاورشن و گزارشهای مختصر دیگر دوستان را خواندم. نکاتی به نظرم آمد که لازم می بینم به لحاظ اهمیت و بر اساس اولویت همین جا با دوستان در میان بگذارم:

- وبلاگ نویسی یک پدیده کاملا شخصی و سلیقه ای است، یعنی از شخصی به شخص دیگر زمین تا آسمان رنگ عوض می کند چون سلیقه ها و عقیده ها رنگارنگ و متفاوت هستند. از قضا بیان این عقاید در دنیای مجازی اینترنت روی می دهد، و در این بین خیلی ها که باهم هم عقیده و همرنگ هستند یکدیگر را می شناسند و چیزی را شروع می کنند به نام "ارتباط". و به همان نسبت این ارتباط هم شخصی و سلقیه ای است. حالا با این توضیحات فکر نمی کنم نیازی باشد که همچین نشستی لزوما در یک مکان رسمی و دولتی مثل فرهنگسرا یا چیزی شبیه به آن انجام شود. تاکید من این بود که نشست در یک محل شخصی مثل خانه افراد و یا یک فضای داخلی و خلوت مثل هتل یا لب دریا یا هر جای دیگری به شکل کاملا دوستانه و غیر رسمی انجام شود.

هیچ دلیل خاصی به غیر ار حرفهایی که در بالا گفتم نیست، اما حرفهای دیگری هم دارم که باید بزنم، نه به عنوان دلیل، که به عنوان حرفهای یک وبلاگ نویس که چند سال است دغدغه اش وبلاگ است.

- وقتی از "حضور غیر مترقبه" آقای امیرزاده در وبلاگ سیاورشن باخبر شدم به دلایلی کمی تعجب کردم، اما وقتی فهمیدم این حضور در پی دعوت یکی از دوستان وبلاگ نویس بوده، کلمه غیرمترقبه برایم رنگ باخت. حرفهای جناب امیر زاده به عنوان یک مسئول فرهنگی و میهمان برایم جالب بود، اما امیدوارم دوستان وبلاگ نویس از همین حالا انگیزه استقلال را در دل داشته باشند و در عین حال از پیشنهادات امثال آقای امیرزاده صرفا به عنوان میهمان و مسئولی که به خواندن وبلاگ علاقه دارد استفاده کنند.

کار گروهی همیشه نتیجه می دهد. منتظر قدمهای بعدی برای رسیدن به اهداف تعیین شده از سوی دوستان وبلاگ نویس هستم.

.....................................................

جشنواره استانی فیلم و عکس اردیبهشت دیروز کار خود را شروع کرد. هنوز اطلاعات دقیقی از تعداد آثار شرکت کننده و راه یافته ندارم. به زودی از کمیت و کیفیت این جشنواره خواهم نوشت. این هم وبلاگ اطلاع رسانی جشنواره که نمی دانم چرا امسال فعال نیست!

به روز شده: وبلاگ جدید اطلاع رسانی جشنواره اردیبهشت ۸۶، بزرگداشت حسن بنی هاشمی:

http://ordibehesht-86.blogsky.com/

و این هم آرم جشنواره دوم اردیبهشت

تشکر از شهرام


تعداد بازدیدکنندگان : 316848


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان