X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آرشیو
پنج‌شنبه 26 آذر 1383
Trying to Lift Myself

از آنجا که مدتی ‌است مکتبی پسندیده و نوپا و برجسته و بسیار بسیار محبوب به نام قویترین مردانیسم در بین جوانان دنیا مد شده  و این روزها همه درحال جستجوی راهی برای رسیدن به بن بست عضله و موجی از قدرت و هیکل هرکول و آرنولد اینا هستند ، و از آنجایی که هر روز به طور همزمان در یک گوشه دنیا شاهد برگزاری یک دوره مسابقات قویترین مردان جهان هستیم و هر روز یک نفر به عنوان قویترین مرد دنیا انتخاب می‌شود( بالاخره نفهمیدیم قویترین مرد دنیا کیه ) ، و نیز از آنجایی که جوانان غیور کشور ما در پی این هستند که اثبات کنند که من زور دارم ، پس هستم !! و  هر که پشت بازویش بیش ،  محبوبیتش در بین دخترا هم بیش ، و نیز مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و مرگ بر آمریکای جنایتخوار ، لذا دانشگاه مازاد واحد بندرعباس سیتی نیز یک دوره مسابقات از همون نوع به اسم قویترین مردان دانشگاه برگزار نمود و شعار کلی این دوره از مسابقات هم این بود :
 خاور کشی در جهت نهادینه کردن عضله !
و اما اهداف برگزاری این مسابقه :
۱- مهمترین هدف اینکه ( با لحن پهلوونی ) راستیتش اینکه دانشگاه یه پهلوون جوونمرد می خواد که سایه‌اش بالا سر بقیه همشیره ها باشه ! و اصولا به خاطر لوث نشدن قضیه این پهلوون باید هر سال عوض بشه !
۲- خوابوندن ادعای شرکت کنندگان توسط یکدیگر با فریادهایی از این قبیل : تو ناتونی ، بکن به خو ، ریز میگینمت ( لهجه بندری خملی ! ) و آوای سنتی بندری : هووووووووووووووو ....
۳- رونق گرفتن فضای بالای کتابخانه و رژه رفتن رو اعصاب خر‌خون های توی کتابخونه با انواع موسیقی‌های تکنو و هو کشیدن و جیغ زدن.
۴- تعطیل کردن کلاسهای ساعت ۵ تا ۷ بعد از ظهر و الی آخر ...
۵- شما نیز می‌توانید به تعداد دلخواه اهداف از برگزاری مسابقه را اضافه کنید.
و اما آثار و نتایج برگزاری این دوره از مسابقات :
۱- مهترین اثر این بود که نمردیم و قویترین مرد دانشگاهمون رو هم شناختیم !
۲- از اینکه فکر می‌کردیم خانم‌ها توانایی روبرویی با همچین صحنه‌های خشنی را ندارند سخت در اشتباه بودیم و این خانم‌ها بودند که در طی برگزاری مسابقه مدام داد می‌زدند : ایول ! دستت درست ! دمت قیژ ! سوسکش کردی ! و  ( ... )
۳- از خاور دانشگاه آزاد استفاده های دیگه ای هم میشه کرد ! ( خر بخر خاور نخر ! )
۴- به تعداد دلخواه نتیجه نیز اضافه کنید ...
.......................................................
این افشاگریها ادامه دارد ...


تعداد بازدیدکنندگان : 316847


BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

دوستان